Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, dbając o Państwa zdrowie i komfort, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wszystkich spotkań do sieci.

Zmienia się wyłącznie forma naszych spotkań, teraz będziemy on-line. Wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji wraz z Ekspertami NCBR w analogicznej formie spotkań stacjonarnych (część szkoleniowa i konsultacje indywidualne).

Pomimo, że nie widzimy się z Państwem osobiście, dochowujemy poufności spotkań indywidualnych i tak jak podczas tradycyjnych spotkań, pracownicy NCBR i Eksperci NCBR podpisują oświadczenie o zachowaniu poufności rozmowy z Państwem.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty szkoleniowej NCBR oraz wzięcia udziału w naszych konkursach!

Przygotowaliśmy różne formy wsparcia dla Państwa. Najbliższe spotkania informacyjne z elementami warsztatów, spotkania telefoniczne z pracownikami Punktu Informacyjnego czy publikacje nagrań z materiałami szkoleniowymi znajdziecie tutaj:

19 marca, Szczecin – nagranie spotkania online dostępne pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=5s2axNMhpds&t=15s oraz QandA https://www.youtube.com/watch?v=yzHxGK5s-ag&t=8s

24 marca, Warszawa – wszystkich zapisanych serdecznie zapraszamy na inny termin, tj. 14 kwietnia – także transmisja online. Osoby zainteresowane obejrzeniem nagrania oraz prezentacją po spotkaniu prosimy o email na adres info@ncbr.gov.pl . Osoby, które rejestrowały się na spotkanie 24.03 i/lub 14.04 zostały automatycznie zapisane do otrzymania linku do nagrania i prezentacji po spotkaniu.

14 kwietnia, Warszawa – wszystkich zainteresowanych obejrzeniem nagrania oraz prezentacją po spotkaniu prosimy o email na adres info@ncbr.gov.pl .

20 kwietnia, Warszawa – zapraszamy na Dzień Otwarty w formule zdalnej czytaj więcej…