Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, dbając o Państwa zdrowie i komfort, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wszystkich spotkań do sieci. Zapraszamy do aktywnego udziału w ramach NCBR online na naszym kanale YouTube youtube.com.

8 czerwca, Warszawa – serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na szkolenie online (premiera nagrania 8 czerwca 2020 r. godzina 10:00) w celu otrzymania linku bezpośredniego do naszego kanału YouTube NCBR News – zakładka Wszystkie spotkania -> 8 czerwca (Agenda, Lokalizacja, Rejestracja)
Codziennie – Dzień Otwarty – spotkania zdalne z pracownikami Punktu Informacyjnego – zapisz się wysyłając mail na info@ncbr.gov.pl. Pracownicy Punktu prześlą Ci link do specjalnie dedykowanego pokoju wirtualnego, gdzie możesz zadawać pytania, obejrzeć udostępnione dokumenty, otrzymasz niezbędne linki do naszych konkursów i bezpłatnych aplikacji – korzystaj nie wychodząc z domu.

Dotychczas zrealizowaliśmy spotkania online:
19 marca, Szczecin – nagranie spotkania online dostępne pod linkiem oraz QandA
14 kwietnia, Warszawa – wszystkich zainteresowanych obejrzeniem nagrania i zapoznaniem się z materiałami zapraszamy do zakładki
20 kwietnia, Warszawa – Dzień Otwarty w formule zdalnej – na specjalnej platformie internetowej połączyliśmy się z Wami, odbyliśmy niemal 20 oddzielnych rozmów. Jednocześnie udostępnialiśmy na ekranie prezentację, dokumentację i przydatne linki. Ta formuła spotkań cieszy się niezmiennie Waszym ogromnym zainteresowaniem.
15 maja, Warszawa – nagranie spotkania online dostępne na kanale YouTube NCBR News i tutaj.

Lista spotkań NCBR
Spotkanie NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR Spotkania Informacyjne NCBR w Warszawie
ZREALIZOWANE SPOTKANIA NCBR DLA FIRM – WSPARCIE PRZEDSIĘBIORCÓW Z POIR